Najväčšie kasíno v letovisku Reno využíva technológiu Plasma Air

Rezort a kasíno Grand Sierra (GSR) nedávno nainštaloval ionizačnú technológiu na boj proti tabakovému dymu a zápachu v celom rezorte. Nový systém kontroly dymu a zápachu Plasma Air je najväčšou inštaláciou založenou na ionizácii v severnej Nevade – so 120 ionizátormi Plasma Air 50 Series. Systém bude neutralizovať vzduch na hernej ploche a v celom zariadení. „Tento nový systém zvýši úroveň kvality ovzdušia a pohodlie hostí v celom rezorte. Sme hrdí na to, že spolu so spoločnosťou Plasma Air môžeme túto novú technológiu priniesť do regiónu,“ hovorí Shannon Keel, generálny riaditeľ rezortu a kasína Grand Sierra.

Najväčšie kasíno a letovisko v Rene bude teraz mať úžitok z čistého a čerstvého vzduchu pomocou systému kontroly dymu a zápachu spoločnosti Plasma Air. V rezorte a kasíne Grand Sierra sa nachádza najväčšie kasíno v celej severnej Nevade. Vďaka hernej ploche viac ako 80 000 metrov štvorcových ponúka kasíno automaty, stolové hry, živé stávky a video poker.

Tento rezort, ktorý bol zvolený za najlepší hotel v Rene, ponúka viac ako 1 900 izieb a apartmánov, veľký výber reštaurácií, kaviarní, barov a salónikov a viac ako 200 000 metrov štvorcových konferenčných priestorov.
Rovnako ako mnoho iných herní, tabakový dym a zápach boli významným problémom. Shannan Keel, generálny riaditeľ rezortu a kasína Grand Sierra, klepol na riešenie od spoločnosti Plasma Air na kontrolu dymu a zápachu.

Keď úspešne použila Plasma Air v inom zariadení, vedela, že bipolárna ionizačná technológia systému zvládne kasíno tejto veľkosti. „Tento nový systém zvýši úroveň kvality ovzdušia a pohodlie hostí v celom rezorte. Sme hrdí na to, že spolu so spoločnosťou Plasma Air môžeme do regiónu priniesť túto novú technológiu,“ hovorí Keel.
Okrem neutralizácie zápachu systém redukuje:

Prostredníctvom leasingového programu spoločnosti Plasma Air získala spoločnosť GSR 120 ionizátorov Plasma Air 50 Series. Ionizátory boli nainštalované do distribučných prvkov vzduchu, aby poskytovali čistý vyčistený vzduch na hernej podlahe a v celom zariadení. Teraz môže rezort ponúknuť hosťom zážitok, ktorý je v
každom ohľade veľkolepý.