Indické železnice inštalujú plazmovú ionizáciu vzduchu

Ionizácia vzduchu je implementovaná do špeciálne navrhnutého vlaku pre cesty počas a po COVID.

Aby sa zabránilo šíreniu koronavírusov a zaistila bezpečnosť cestujúcich a zamestnancov na železnici, vyvinuli Indické železnice špeciálne navrhnuté vagóny pre cesty počas a po COVID. V snahe udržať nemilosrdný boj proti šíreniu COVID-19, výrobnej jednotky spoločnosti Indian Railway, spoločnosti Rail Coach Factory v Kapurthale, vyvinula spoločnosť Post-COVID vagón, ktorý pomáha zabrániť šíreniu COVID-19 počas cestovania po železnici. Tento post-COVID vagón má vylepšenia dizajnu, ako sú ionizačné
systémy vzduchu Plasma Air, vybavenie hands-free, zábradlia a západky potiahnuté meďou a vrstva oxidu titaničitého pre bezpečnú a čistú cestu cestujúcich.

india railways plasma air

Autokar post-COVID má v AC vedení nainštalované ionizačné zariadenie plazmového vzduchu na neustále čistenie vzduchu vo vnútornom priestore vozňa. „Toto zariadenie plazmového vzduchu dezinfikuje vzduch a povrchy vo vnútri autokaru pomocou bezpečnej ionizácie. To pomôže zabrániť šíreniu COVID-19, “uviedli železnice.

V testoch ukázali ionizačné systémy spoločnosti Plasma Air redukciu koronavírusovej náhrady 99% vo vzduchu a 80% povrchu za čas iba 10 minút.